ANKARA’DA 1855 KONUTLUK DEV PROJEDE NERU KALIP SİSTEMLERİ
 
İnşaat, havacılık, sağlık ve tarım gibi birçok farklı sektörde faaliyet gösteren  Türkiye’nin  önde  gelen  firmalarından  YDA  Group;  “Zor Beğeniyorsanız Çok Beğeneceksiniz”  sloganıyla konut sektöründe ilk kez hayata geçirilen  farklı  sosyal donatılarla öne çıkan ve Ankara’da çıtayı yükselten bir projeye imza atıyor. 
 

 
PARK  AVENUE,  Ankara’nın  en  hızlı  değer  kazanan  bölgesi  Anadolu Bulvarı’nda,  133.000  m2  alanda  inşa  edilen  1855  konutluk şehrin en büyük projesi. Konumu itibariyle Eskişehir Yolu, Konya Yolu, İstanbul Yolu, Kuzey Çevre Yolu  gibi tüm ana arterlerle bağlantısı bulunan proje yeni açılan Ankara Bulvarı ile hiçbir ışığa ve trafiğe takılmadan Kızılay’a 7-8 dakikada ulaşım rahatlığı sunmasıyla  öne çıkıyor. Metronun Hastane ve Macunköy istasyonlarına  5’er  dakika,  Onkoloji Hastanesi’ne  ise  2 dakika  yürüme mesafesinde, 3 üniversite yerleşkesine  10 dakikada kolay ulaşım sunan avantajlı  lokasyona  sahip  PARK  AVENUE; Ankara’nın yeni  eğlence  merkezi  ve doğal  parkı  ANKA  Park’a,  Atatürk Orman Çiftliği’ne yakınlığıyla da dikkat çekiyor. 
 
 
YDA Group yetkilileri proje hakkında şu bilgileri verdi: “PARK  AVENUE; Türkiye’deki konut projeleri arasında ilk kez hayata geçirilecek evcil hayvan habitatı, zen bahçesi,  açık hava sineması, macera parkuru,  model  tekne  havuzu  ve  paten  pisti  gibi  ayrıcalıklarıyla  öne çıkıyor. Bunların  yanı  sıra proje;  açık-kapalı  spor alanları,  koşu  ve yürüyüş parkurları, karma ve kadınlara özel seçenekleriyle  kapalı  yüzme havuzları,  su oyunlarıyla  renklenen havuzlar,  bisiklet  yolu  gibi sosyal donatılarıyla  dopdolu  bir  yaşam  sunuyor.
 
 
Ayrıca,  PARK  AVENEU’da her ailemizin bir dikili ağacı olacak. Her ailenin adını taşıyan ağaçlardan oluşan  korusuyla  nefes  alınabilecek  bir yeşil alan yaratacağız. PARK AVENUE projesini; özellikle çocuk kreşi, gençlik merkezi ve kadınlara özel hobi merkeziyle Ankaralıların ihtiyaçları önceliğinde, beklentilerinin de ötesinde şekillendirdik. Cadde Mağazalarıyla Ankara’nın Yeni Cazibe Merkezi Projenin, bulvara bakan  kısmında giyimden temel ihtiyaçlara kadar farklı çeşitlikteki cadde mağazaları, marka kafe ve  restoranları ile  Ankara’nın yeni cazibe merkezi olması konusunda iddialıyız.   Kadınlara ve erkeklere özel olarak dizayn edilmiş  spor ve spa merkezleri ile de Ankara’da lüksü ve konforu ulaşılabilir kılacağız.”  4+1 ve 3+1 dairelerden oluşan  projenin  birinci etabının  Temmuz 2016’da,  ikinci  etabının  ise Temmuz 2017 tarihinde  teslim edileceğini  belirten  Firma Yetkilileri, Ankara’da böyle bir prestij projeye imza atmaktan mutluluk duyduklarını söyledi.

 
Yüklenici firma ve proje sahibi YDA Group.  çözüm ortakları olarak çalıştığımız. Türkiye'nın önde gelen firmalarındandır.
 
Projede firmamızın en son geliştirdiği tünel kalıp sistemi kullanılmıştır. Raylı ve şakül, sehim ayarı gerektirmeyen bu sistemde (Sadece ilkbaşta bir kere) ayar yapılmakta her seferde sadece kontrol edilmektedir. Bu projede firmamızın ürettiği 3 takım kalıp kullanılmaktadır. Kullanımı diğer bütün tünel kalıp sistemlerinden çok daha kolay ve hızlı olan Neru tünel kalıp ile en geç saat 11:00 veya 12:00 de 2000 m2 yakın kalıp beton dökümüne hazır hale getirilmektedir. Sistem son derece pratik olduğu ve malzeme + işçilik üst seviyelerde uygulandığı ve CNC tezgahlarda robot teknolojisi ile üretildiği için, beton yüzeyleri mükemmele yakın durumda olmaktadır. Bundan dolayıda ince işçiliklerde kalite artmakta işçilik çok kolaylaşmakta ve büyük bir ekonomi sağlanmaktadır.
 
Yani... Hızlı, lüks, dayanıklı, ekonomik konutlar yapmak istiyorsanız seçiminiz;
 
NERU Kalıp sistemleridir. 

Copyright (c) 2014 Neru Ltd. Şti. / Web Tasarım Kayra.Net