NEMİN PERDE KALIBI
 

NERU yine kalıpta bir devrim niteliğinde malzeme olan plywood veya kompozit malzeme yüzeyli çelik çerçeveli modüler bir kalıp sistemi NeMin Paneli sizler için tasarlayıp üretti. Kurulumu son derece basit bu sistem birkaç değişik parçadan oluşmaktadır;

Kullanımı çok kolay tekrarı oldukça fazla mukavemetli, sert çelik malzemeden  oluşan çerçeve içerisine yerleştirilen kaliteli plywood dan oluşan bu kalıp sistemi hem plywood' un kullanım avantajlarını hem modüler bir sistemin artılarını hem de çelik elemanların verdiği uzun ömürü bir araya getiren mükemmel bir kalıp sistemidir. Aslına bakarsanız pano, payanda, tij ve kilit den oluşan bu kalıp sistemiyle mükemmel beton yüzeyleri elde etmeniz o kadar kolay ki kullandıkça siz de şaşıracaksınız.
 
 
Muhtelif ebatlarda panolardan oluşan pano seçeneği ile hemen hemen her türlü perde ve kolona bu standart kalıplarla çözüm getirebilirsiniz. Bu kalıp sistemi NeMax kalıp sisteminden ayıran en önemli özelliği kurulum ve söküm aşamasında vinç gerektirmemesidir. Biraz daha küçük ebatlı olan bu kalıp sisteminin diğer bütün özellikleri NeMax kalıp sistemiyle benzeşmektedir. Bütün bunlardan başka arkasından verilen dünya çapında NERU servis desteği bu kalıp sisteminin tercih edilmesi için yeterli bir sebeptir. 
 
Copyright (c) 2014 Neru Ltd. Şti. / Web Tasarım Kayra.Net