H20 KOLON KALIBI

NERU kolon kalıplarında da size geniş bir yelpazede hizmet etmektedir. H20 ile yapılan kolon  kolon kalıpları şantiyede size mükemmel betonarme kolonları dökmenizi sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Aynı zamanda en ilk yatırımı en düşük kolon kalıpları bu sistemle mümkün olabilmektedir.

Hareketli kısımlarında rulman kullanılarak kullanımı son derecede kolaylaştırılmış olan payandalar ile şakul ayarı yapmanız son derece basite indirgenmiştir. Beton dökümü ve vibratör kullanımı için çalışma platformu emniyetli bir şekilde çözülmüştür. Gerekiyor ise tırmanma merdiveni ile donatılmış plywood yüzeyli kolon kalıpları, tekrar tekrar kullanacağınız mükemmel neticeler alacağınız bir çözümdür. Eğer şantiyeniz küçük kolon imalatınız az ve çeşitli ebeatlarda ise, sisteme yapılan çok ufak ilaveler ile aynı kalıbı ayarlı kolon olarak da kullanmanız mümkündür.
 
 
Bu durumda bir miktar kolon kalıbı almanız tüm ebatlardaki kolonlarınızı dökmenizi sağlayabilir. Kolaylıkla muhtelif ölçülere ayarlanabilen bu kolon kalıpları ile firmamız hem malzeme israfını hem maddi olarak bütçenizi düşünmektedir.
 
Copyright (c) 2014 Neru Ltd. Şti. / Web Tasarım Kayra.Net