HAKKIMIZDA


Firmamız 1985 yılında, dünyanın gelişmiş ülkelerinde kullanılan, İNŞAAT SEKTÖRÜNDE belirli bir teknolojiyi yakalamak ve daha üstün kalitede üretim  yapabilmek için zorunlu olan modern KALIP SİSTEMLERİNİ yurdumuzda, tamamıyla yurdumuz imkanlarıyla üretmek için kurulmuştur.

Önceleri yurt içi ihtiyaçlara cevap verebilen Firmamız daha sonra yurt dışında da ürünlerimizi başarıyla kullandırıp ülkemizin bu konuda dünyada çok üst seviyelere yükselmesinde büyük katkıda bulunmuştur. Gölbaşı 26. km.de kurulu, 9.000 m2 kapalı, 11.000 maçık alanda faaliyetlerine devam eden fabrikamızda halen 120 kişi çalişaktadır.

Firmamızın, proje durumuna göre bir miktar değişim olmakla birlikte yaklaşık olarak üretim kapasitesi: Tünel kalıp: 10.000 m2/ay; Muhtelif Döşeme Kalıpları: 20.000 m2/ay; Perde ve Kolon Kalıpları: 5.000 m2/ay; Kalıp iskelesi: 50.000 m3/ay; Çelik imalat olarak yaklaşık 500 ton/ay üretme kapasitesine sahiptir.

Ayrıca Firmamız deneyimli teknik ve idari kadrosu dünyanın birçok yerinde uzman ve tecrübeli bayileri gerek merkezden gerekse bayileri aracılığı ile verdiği hizmet ve servis desteği ile her zaman yanı başınızdadır. Daha proje aşamasında Firmamızla kuracağınız bir kontak işinizin çok daha düzgün hızlı, kaliteli ekonomik olmasına çok büyük yardımcı olacaktır.

Copyright (c) 2014 Neru Ltd. Şti. / Web Tasarım Kayra.Net