CUPLOCK İSKELELİ DÜZ DÖŞEME KALIBI

NERU, döşeme kalıpları ve bunların taşıyıcı sistemi olan kalıp iskelesinde ve diğer aksesuarları' nın imalatında sektöre daima öncülük eden bir firma durumundadır. Arge çalışmalarına vermiş olduğumuz önem, çeyrek asırı aşkın bir süredir sektörde bulunmanın verdiği bilgi birikimi ve güç, kaliteli tezgahlarda deneyimli elemanlarla yapılan üretim, patentli çözümler, zaman içinde gelişen teknolojisiyle, kullanım kolaylığı ve ekonomik fiyatlı yeni çözümleri, firmamızı yurt içi ve yurt dışında daima bir adım önde tutmaktadır. 
 

Özellikle alışveriş merkezleri, kapalı otoparklar, hastahaneler, okullar, iş yerleri, konutlar, fabrikalar, köprüler, hava alanları, metro istasyonları ve buna benzer pek çok yapı gurubu için son derece kullanışlı, ekonomik, çok tekrar imkanı ve arkasından verilen dünya çapında NERU servis desteği bizi tercih etmeniz için sadece sayabileceğimiz bir kaç neden...
 

CupLock iskele sistemi hali hazırda dünyanın en gelişmiş kullanımı en kolay iskele sistemidir. Kurulum kolaylığı, her türlü yapıya uygunluğu, üzerine her türlü kalıp sistemlerini kolaylıkla adapte edilebilir olması, uygun fiyatlı olması, paketleme ve sevkıyat rahatlığı bu sistemi diğer iskele sistemlerinin çok önüne geçmesine neden olmaktadır. Çok yüksek döşemeler ağır yükler bu iskele sistemi ile rahatlıkla geçilebilir. Bu büyüklükteki bir iskele diğer hiç bir iskele sistemi ile kıyaslanmayacak kadar hızlı kurulabilir.
 
Copyright (c) 2014 Neru Ltd. Şti. / Web Tasarım Kayra.Net