KLASİK TÜNEL KALIP SİSTEMİ
 

 
 
NERU 25 yılı aşan bir süredir tünel kalıp sistemi üretmekte ve bunu tüm dünyaya satmaktadır. İnşaatlarınızda diğer hiçbir yapım tekniği İle mukayese edilmeyecek kadar hız, çelik yüzeylerden dolayı üstün kalite, uzun ömür, depreme karşı dayanıklılık, en az işçilik ile en fazla üretim, dünyanın her yerine verilen servis desteği ve hepsinden önemlisi ekonomi  NERU Tünel Kalıbı' nı sizin için cazip kılmaktadır.  NERU Tünel Kalıp kaliteli tezgahlarda kaliteli işçilikle sizin için mükemmel tünel kalıplar üretir. Yetişmiş teknik kadrosu geliştirdiği yeni mükemmel çözümler ile uzun ömürlü, kaliteli tünel kalıplar yapmak NERU' nun işidir. 
 
  • Ekonomi:  kalıbın yüzlerce kere aynı kalitede kullanılması yapım maliyetlerini çok azaltır.
     
  • Kalite: sıva gerektirmeyen düzgün yüzeyler elde edilmesi ve ölçülerin standart olması prekast elemanların kullanılmasını ve ekonomik yan sanayi ürünleri olan kapı, mutfak tezgahı, dolap gibi ürünlerde fabrikasyon ürünlere yönelinmesini sağlar.
     
  • Uygulama: her yerde kullanılabilir. yapım hızı deprem ve diğer doğal afetlere dayanımından dolayı dünyanın her yerinde kullanılabilir. Kalıp kullanımı için çok kısa bir eğitim ile kalifiye eleman gereksinimi olmadan işçilik karşılanır.
     
  • Modüler: kalıp standart parçalardan oluştuğu için işi biten kalıplar paketlenip saklanabilir. Yeni işinizde çok az ilavelerle yeniden kullanılabilir.
 
 
 
 

 
 
Copyright (c) 2014 Neru Ltd. Şti. / Web Tasarım Kayra.Net